Oral7®Moisturising

Szeroki wybór produktów do pielęgnacji jamy ustnej dla całej rodziny

Wypróbuj i poczuj różnicę!

Zapraszamy do wypróbowania nowej linii produktów Oral7® do codziennej pielęgnacji jamy ustnej, które zostały opracowane w celu zapewnienia najwyższego komfortu nawilżenia i ochrony w jamie ustnej każdego dnia.

Boisz się dentysty?

Stosując w codziennej pielęgnacji jamy ustnej odpowiednią pastę do zębów oraz płukankę możemy zaoszczędzić sobie stresu związanego z wizytą u dentysty. Pasta i płyn Oral7® zawierają najlepsze składniki zapewniające zdrowie i ochronę całej jamy ustnej, bez użycia szkodliwych substancji, które znajdują się w zwykłych produktach dentystycznych.

Większość obecnie dostępnych produktów do higieny jamy ustnej zawiera SLS (Sodium Lauryl Sulfate) oraz alkohol, które wysuszają błony śluzowe powodują dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu.

Formuła produktów Oral7® opracowana została przez australijską firmę AUSPHARM i bazuje na enzymach z zakresu Oral Care, akceptowanych oraz uznanych za bezpieczne dla naturalnej flory bakteryjnej w jamie ustnej. Opatentowana kompozycja pasty, żelu oraz płynu powstała w oparciu o ścisłe przepisy określające zastosowanie oryginalnych, skutecznych i powszechnie akceptowanych składników, które znajdują się w produktach dentystycznych stosowanych w problemie suchości jamy ustnej (Kserostomia).

Specjaliści z laboratorium Oral7® wierzą, że „właściwy poziom nawilżenia to podstawa zdrowa całej jamy ustnej”.

Wypróbuj najnowszą gamę produktów Oral7® opracowanych dla zapewnienia najlepszej ochrony jamy ustnej i komfortu nawilżenia w codziennym funkcjonowaniu.

Oral7® Moisturising

Oral7® Moisturising to seria produktów do codziennego stosowania zawierająca naturalne enzymy wspomagające ochronne funkcje śliny utrzymując równowagę flory bakteryjnej oraz odpowiednią wilgotność błon śluzowych w jamie ustnej.

Oral7® KIDS

Oral7® Kids to delikatna, enzymatyczna pasta do zębów dla dzieci od 3 do 12 roku życia. Zawiera wapń dla wzmocnienia szkliwa oraz ksylitol, stanowiący naturalną ochronę przeciwpróchniczą. Owocowy smak „tutti-frutti” skusi każdego łasucha.

Oral7® Tiny Teeth

Oral7® Tiny Teeth to pasta w formie żelu przeznaczona dla niemowląt. Składniki żelu zostały skomponowane tak, aby w delikatny i bezpieczny sposób oczyszczały jamę ustną najmłodszych dzieci. Pasta zawiera enzymy ochronne jakie znajdują się w mleku matki, wzmacniające odporność w jamie ustnej.